referans-ozyegin

Ülkemizin yeni ve hızla gelişen eğitim öğretim kurumlarından biri olan Özyeğin Üniversitesi, temiz enerjinin ve doğaya saygının da bilincinde. Güneş enerjisinden faydalanarak, kampüs enerji ihtiyacının bir bölümünü karşılamalarına yardımcı olduk. 500 Kwp gücündeki bu çatı sisteminde Refusol 08K-020K model string inverterlar kullanıldı.

referans-reysas

Tedarik zincirinde en önemli iş kalemlerinden biri olan lojistik sistemleri konusunda yirmi yıldır hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam eden Reysaş Logistics, HSEQ standartlarını da (Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite) gözeterek, bu konuda yatırım yapmaya devam ediyor. 260 Kwp gücünde çatı uygulamasıyla kendilerine yardımcı olduk.

referans-papagan

Genç, dinamik ve yenilikçi ekibiyle, Tekirdağ’ın doğal güzellikleri içerisinde ticari faaliyetlerini sürdüren Papağan Kuruyemiş, aynı zamanda bugüne kadar aldığı bir çok çevrecilik ödülüyle de ünlü. Doğaya saygıyı kendine rehber edinen bu sektör devine 180 Kwp gücünde çatı sistemleri kurararak eşlik ettik.

referans-firat

Fırat Üniversitesi, gelişmekte olan vizyonuna, çevre duyarlılığını da katmayı ihmal etmedi. Günümüzde, tamamen kendi enerjisini üretmek için de harekete geçen ve ulusal çapta ses getiren bu duyarlı eğitim-öğretim kurumumuza 20 Kwp çatı uygulaması yaparak öncülük ettiğimiz de söylenebilir. Onlarla gurur duyuyoruz.

referans-gazioglu1

Ülkemizin güneş enerji sistemleri üretim alanında hızla gelişen firmalarından Gazioğlu Solar Enerji için 70 Kwp gücünde güneş panellerinin uygulanması işini yürüttüğümüz için gurur duyuyruz.

referans-atasehir1

Kamu kurumlarının benimsediği çevreci ve yenilenebilir enerji uygulamaları, hiç kuşkusuzdur ki bu konuda oluşacak kamu ve özel sektör duyarlılığını da özendirici nitelikte. İstanbul’un Ataşehir ilçe belediyesine 15 Kwp gücünde çatı uygulaması yaparak bu özendirici modelde paydaş olmaktan gurur duyuyoruz.

referans-opet1

OPET gibi sağlık ve çevre konularında fazlasıyla duyarlı olan enerji şirketlerine teşekkür ediyoruz. 8 Kwp gücünde çatı sistemi kurduğumuz bir petrol istasyonundan bir kare.

SUNSYSLTEM