Misyonumuz ve vizyonumuz

Tesla Ve Vizyonu

“Nesiller sonra makinelerimiz, evrendeki herhangi bir noktadan elde edilen enerjiyle çalışacaktır”

N. Tesla

Tesla bu sözü söylerken insanoğlunun henüz bir asır bile geçmeden güneşten enerji elde edebileceğini, evlerde makinelerin, tarlalarda motorların, sokaklarda lambaların bu enerjiyle çalıştırılacağını ve bu kadar kısa bir sürede enerji kaynağı olarak güneş gibi rüzgar ve diğer yenilenebilir kaynakların kullanılabileceğini belki de düşünmemişti. Ancak Tesla’dan çok kısa bir süre sonra insanoğlu elektriğin ve dolayısıyla enerjini değerini anladı ve yine Tesla’nın ışığında hızlı dönüşümlere imza attı.

Günümüzde “Yenilenebilir Yaşam”ın ana omurgasını oluşturan “Yenilenebilir Enerji” kavramı insanoğlunun ve son teknolojinin en önemli konusudur. Doğamızı ve sonucunda dünyamızı ve bunun sonucunda da canlı yaşamını korumanın en gerçek yolu yenilenebilir enerji kaynaklarının en doğru şekilde kullanılmasından ve böylelikle sürdürülebilir bir çevre anlayışının hem bilinçsel hem de ahlaksal yerleşiminden geçiyor.

Pem Enerji olarak gururla söyleyebiliriz ki tüm ticari faaliyetlerimizi, tüm yatırımlarımızı ve tüm Ar-Ge çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Tüm insan kaynaklarımızı sürdürülebilir bir yaşam için eğitiyoruz. Tüm potansiyellerimiz ve müşterilerimizle bu ortak hedefte birleşiyor ve onlara bu konuda danışmanlık yapıyoruz. Tesla’nın elektriğinin, enerjinin ve yaşamın bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Daha önce ülke ve dünya çapında gerçekleştirdiğimiz projeler ile de göstermiş olduğumuz gibi tüm varlıklarımızla gelecekte de; insanoğlunun yaşam alanlarının korunması ve sürdürülebilir bir çevre için çalışacağımızı, tüm planlamalarımızı bu vesile ile yapacağımızı onurla söylemek isteriz.

“Doğal yatkınlıkları kuvvetli bir arzuya dönüştüğünde, insan amacına doğru kanatlı çizmelerle yol alır”

N.  Tesla

  • E-Posta
    satis@pemenerji.com.tr
  • Adres
    PEM PLAZA Ferhatpaşa Mahallesi 31’nci Sokak No:73, 34888 Ataşehir İstanbul-Türkiye